Kağıthane Su Kaçağı Tespiti‘nde Diriliş tesisat firması olarak müşterilerimize nasıl hizmet verdiğimizi açıklayalım. web sayfamız üzerinden iletişim kısmından Kağıthane su kaçağı tespiti hakkında firmamızla irtibata geçen müşterimize telefon görüşmesinde sorunun su kaçağı mı yoksa tıkanıklıkla alakalı bir sorunla mı olduğunu anlamamız gerekiyor. su kaçağının nereden geldiğini kaçıncı katta olduğunu banyonuzda yada mutfaktamı alt katta su sızdırması gerçekleştiğini soruyoruz. gelen arıza çağrısına göre yapılıcak işlemi kat malikine uygulamanın nasıl yapılıcağı konusunda bilgi vermek ve daha aydınlatıcı olmak zorundayız. Müşterinin bulunduğu konuma 45 dk içersinde servis ekibimizi yönlendiriyoruz.

Peki Tespit işleminden Sonra Onarım nasıl Gerçekleşir?

Tespiti yapılan bölgeyi sukaçağını çözümleye bilmemiz için sızıntının bulunduğu alan kırılmaya başlanır tamir işlemine hazıtlanır. Pprc tesisatı Kaynak makinası, yardımıyla su kaçıran kısım kesilip yeni su tesisatı onarımı gerçekleşir. Ancak daire sahibi kırılmamasını talep ederse bu sefer yapılıcak işlem su sızdırmazlık kimyasalı tesisatın içine gönderilir ve su kaçağının olduğu kısım bu yöntemle giderilir amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeye çekmek ve güvenilir bir firma portifi kazanmak. Diriliş Tesisat firması olarak sadece Kağıthane su kaçağı tespiti İstanbul’un Her bölgesine servisimiz mevcuttur dalında mesleki yeterlilik belgeli personelimizle son teknoloji cihazlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. tek yapmanız gereken hemen Firmamızla iletişime geçmek ve servis talebinde bulunmanız yeterli olucakdır tarafınıza en kısa zamanda servis personeli yönlendirilicektir.

Hizmetlerimiz su kaçağı,su kaçağı tespiti,su kaçağı bulma,su tesisatı,cihazla su kaçağı tespiti,noktasal su kaçağı tespiti,su tesisatı kaçağı,su tesisatcısıKağıthane su kaçağı bulma bakım onarım hizmeti sunuyoruz..

İstanbul’un her bölgesine uzman personelimizle son teknoloji cihazlarımızla hizmet vermekteyiz. Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz.

BİZİ ARAYIN

0532 513 04 70
0534 738 41 03
0531 207 73 73