Şişli Tıkanıklık Açma Öncelikle gider kanal açma işlemlerinin teknolojik cihazlarla gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Atılan her yanlış adım sorunun daha da büyümesine neden olur. Tıkanıklık nedeni ve mesafesi tespit edilmelidir. Kanal görüntüleme cihazları ile kanal tıkanıklığının boyutu incelenmelidir. Kesinlikle kırma ve dökme çözüm olmamalıdır. Ekstra masraflarla, günlerce süren tadilatlar ve tekrarlayan tıkanıklık sorunlarıyla karşılaşmak istemiyorsanız lütfen Diriliş Tesisat ile iletişime geçiniz.

Şişli Tıkanıklık Açma hizmetleri kapsamında tuvalet tıkanıklığıbanyo tıkanıklığıklozet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı açma konularında uzman Diriliş Tesisat,

Tüm bu işlemleri herhangi bir kırma gerektirmeden gerçekleştirmektedir. Bu tür yerlerdeki tıkanıklıklarda genelde pompalar, kimyasallar yada teller kullanılarak tıkanıklık açılmaya çalışılmaktadır.

Diriliş Tesisat bu tür tıkanıklıklarda klasik yöntem ve cihazlar yerine yüksek teknoloji kanal açma cihazları kullanmakta dolayısı ile tüm kanal tıkanıklıkları ek kırma işlemi gerektirmeden açılmaktadır. Gider Açma İstanbulun her bölesine hemen servis İmkanı sunuyoruz yapılan bakım onarım tıkanıklık açma su kaçak tespiti gibi işlemlerinize Tıkanıklık Açma,İstanbul Tıkanıklık Açma,Mutfak Gideri Açma,Lavabo Gideri Açma,Robotla Tıkanıklık Açma,Duş Gideri Açma,Logar Gideri Açma konusunda firmamıza güvenebilirsiniz.

TIKANIKLIK OLUŞMA NEDENLERİ ?

  • Gider hattına atılan asit veya kimyasal maddelerin belirli bir zaman sonra katılaşıp hattı tıkaması.
  • Gider hattına peçete, kağıt havlu vb. gibi hattı tıkayacak suda erimeyen malzemelerin atılması.
  • Gider hattına katı yemek atıkları veya yağ atılması.
  • Gider hattında kireç ve çamur oluşması.
  • Gider hattına atıkların sağlıklı bir şekilde atılması için hatta akıntı seviyesi ve terazi seviyesi verilmemiş olması.

Yukarıdaki sebeplerin çözümleri.

Tecrübeli ekibimiz ve En son teknoloji ekipmanlarımız ile garantili tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz lavabo tıkanıklık açma, mutfak tıkanıklık açma, wc tıkanıklığı açma, ana hat tıkanıklığı açma, logar hattı tıkanıklığı açma, atık su tıkanıklığı açma, pvc tıkanıklığı açma, künktıkanıklığı, duşakabin tıkanıklığı açma, toplu yaşam merkezlerinde Kanal açma, apartman tıkanıklığı, rezidance tıkanıklığı açma, villa tıkanıklığı açma, işyeri tıkanıklığı açma, ofis tıkanıklığı açma. hizmetleri vermekteyiz. açılan bölgeye 1 yıl garanti Firma garantisi kapsamına alıyoruz.

TUVALET TAŞMA YAPIYOR MU ?

Tuvalet Banyo Mutfak Ofis Logar PVC gibi tıkalı olan yerleri görüntülü kamera ile tıkanıklık yerleri için özel boyutlandırılabilen sustalar ile tıkanıklık sebebi her ne olursa olsun tecrübeli ve uzman ekibimiz tarafından evinizi veya iş yerinizi kırmadan dökmeden gider hattınızı açıyoruz.

Firmamız ihtiyaç duyduğunuzda günün her saati İstanbul’un Tamamına servis yönlendirmesi yapmaktadır. iletişim sekmesinden Firmamızla irtibata geçebilirsiniz

BİZİ ARAYIN

0532 513 04 70
0534 738 41 03
0531 207 73 73