Diriliş Tesisat firması, İstanbulda 15 yılı aşkın tecrübesiyle kırıp dökmeden cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden ve robotla tıkalı gider açma hizmeti veren firmalar arasında yer almaktadır İstanbul başta olmak üzere, İstanbul’un her bölgesine hizmet veren servis araclarımızla hiç bir fiyat farkı almadan İstanbul’un tüm ilçelerine 1 saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Akustik Dinleme Cihazı : Dinleme cihazı, temiz su tesisatlarındaki kaçakların yerini noktasal tespit etmemize olanak sağlıyor. eviznizde veya iş yerinizde su kaçağı her nerde olursa olsun sorunu kırmadan dökmeden son teknoloji cihaz yardımıyla ve uzman personelimizle bu işlemi kolayca gideriyoruz.

Pimaş ve Kanal Görüntüleme Kameraları : Bu kameralar ile atık su borularının içini görüntüleyebiliyor ve pimaş hattındaki tüm sorunları tespit ediyoruz. mutfağınızda,banyonuzda,wc tuvaletinizde oluşabilicek her türlü tıkanma veya yağlı atıklarınızı görüntüleyebiliyoruz. ayrıca tıkanıklık açma makinasıyla bu işlemi kısa zamanda onarımını kırmadan gerçekleştirebiliyoruz..

Robotla Tıkanıklık Açma işlemi:bina ana hattınızda sıklıkla görülen taşlaşma veya yağlı atık çamurlaşma gibi sorunlarınız varsa buna istinaden evinizde atık suyla alakalı sorun olduğunu düşünüyorsanız tıkanıklık açma işlemi gerekmektedir tıkanıklık açma işleminden sonra pimaş ve kanal yıkama cihazlarımızla atık su borunuzu tamamen temizliyoruz.

SU KAÇAĞI TESPİT FİYATLARI

  • Su kaçağı tespiti Daire işlem Süresi 30 dakika veya 1 saat :150 TL

  • Su kaçağı tespiti Dubleks işlem süresi 1 saat ve üzeri :200 TL

  • Su kaçağı tespiti Tribleks işlem süresi 2 saat ve üzeri :350/400 TL

  • Su kaçağı tespiti Villa işlem süresi belirsiz :350/600 TL

  • Su kaçağı Tespiti Fabrika işlem süresi belirsiz :500/1000 TL

  • İstanbulun Tüm İlçelerine 1 Saat İçinde Müdahale Ediyoruz İletişim Sekmesinden Destek alabilirsiniz.

BİZDEN TEKLİF ALMADAN

KARAR VERMEYİN !!!