Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İşleminde tercih edilen firmamız, kandırılmış müşteriyi kaybedilmiş sermaye olarak görmektedir. İlkelerimiz arasında müşteri memnuniyeti %/100 Önemlidir . Su Kaçağı kriz durumudur ve müşterilerimizin bu durumlarda bizi aradığının ve acilen bir çözüme ihtiyaçları olduklarını benimsemiş bir firmayız. Cihazla kırmadan bulunan su kaçağının onarımı konusunda güvenebileceğiniz kurumsal bir firmadır Diriliş Tesisat size bir telefon kadar yakındır.

Eskiden adresinize gelen teknisyenlerimiz su kaçağını tespit edebilmek için yaşam alanınızı adeta inşaat alanına çeviriyordu. Su kaçağı’nı tecrübeleri doğrultusunda buluyorlardı. Artık bunlar geride kaldı ve kırmadan su kaçağı bulma ve onarım işlemi mümkün.

Peki Kırmadan Su Kaçağını Bulmak Mümkün mü?
Elbette mümkün diye sizi rahatlarak başlıyalım cümlemize. Sahibi olduğumuz kimyasaları tesisatınıza pompalayarak onarım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu kimyasal hava ile temas ettiğinde donam özelliğine sahiptir. Su Kaçağının olduğu noktada donarak borudaki çatlağı kapatacaktır. Bu sayede bir çok ekstra maliyetten kurtulacağınız gibi zaman açısındanda avantaj kazanacaksınız.

Su kaçaklarının vereceği tehlikeler ciddi anlamda zararların oluşmasında etkili olduğu için, bunlardan kaçınarak hemen çareler bulmakta son derecede önemlidir. Su kaçakları tesisat döşemelerinde yapılan yanlışlar ve buna bağlı olarak da ortaya çıkan tehlikelerle beraber oluştuğu binalar da ciddi hasarların çıkmasını sağlayan bir faktördür.Peki ama su kaçağı nasıl bulunur diye hiç düşündünüz mü? Su kaçağı oluşumlarının arkasında yatan ciddi alt yapı sorunları ve buna bağlı olarak da kaçakların boruların çatlamasından dolayı meydana geldiğini söyleyebiliriz. Bu şekilde oluşan kaçakların önüne geçmek için,gerçekten büyük çalışmalar yapılması gerekmektedir. Kaçaklar zamanla kısım kısım meydana gelerek, insanların fark etmeyecekleri şekilde oluşmaya başlar.

Bu şekilde oluşan kaçakların önüne geçilmezse, ortaya zamanla büyük kaçaklar çıkar ve bu şekilde d e kaçaklar büyüyerek daha çok ileri aşamalara doğru kayar gider.Kaçaklar binaların duvar kısımlarında da kendini göstererek, ileri seviyede büyüyen boşluklar oluşmasında ciddi bir etkendir. Eğer etkisi büyüyen bu kaçakların önüne geçilmez ve zamanla da önlem alınmaz ise kaçaklar bağlı bulundukları alanlarda ileri aşamalara giden tehlikeler meydana getirir. Su kaçağı tespiti , boru hatlarının ve tesisat hatlarının zayıf olarak döşenmesinden kaynaklı problemleri söylemek mümkündür. Kaçaklar ciddi boyutlara ulaşmadan önce binaların boru alanlarında kontrol yapılarak tespit edilmesi gerekmektedir. Kaçaklar binaların alt yapısında da problemlerden dolayı oluşarak, çok daha ilerleyen aşamalara kadar giden sorunları da beraberinde getirecektir.